magyar nyelv

szepinho   Fri Jan 16, 2009 6:53 pm GMT
szia, valaki akar beszélni velem? Szerintem a magyar nyelv nagyon kellemes és csinos. Szeretnek ebben a forumban magyarul irni
orsolya   Sat Jan 17, 2009 12:32 am GMT
Hurem né vituel huligel husz hul pugi. Huremszáthusz hulachszäm ampem viten äli. Pegte lau lasinen manl tou szilna.
olaszinho   Sat Jan 17, 2009 9:23 pm GMT
Tessek?
lovesick   Sun Jan 18, 2009 12:15 pm GMT
Sajnos, nem értem...
Az magyrul? Hiszem hogy az nem igaz nyelv
suomalainen   Mon Jan 19, 2009 12:14 pm GMT
Sajnos tudok csak egy kicsit magyarul írni, de a magyar nyelv valóban kellemes és csinos.
szepinho   Mon Jan 19, 2009 8:03 pm GMT
siomalainen
szia honnan irsz? a magyar nyelvet tanulsz? én olasz vagyok és nagyon szeretem magyart :-)
suomalainen   Tue Jan 20, 2009 9:06 am GMT
Jó napot, szepinho!

Finn vagyok, a Finnországban lakom. Tanár vagoyk, egy iskolaban. Elöbb a magyar nyelvt egy kicsit tanultam, most nem igen sok. A finn és a magyar rokon nyelvek vannak, de nagyon távolik. Buongiorno!
jojo   Tue Jan 20, 2009 9:39 am GMT
<< Hurem né vituel huligel husz hul pugi. Huremszáthusz hulachszäm ampem viten äli. Pegte lau lasinen manl tou szilna. >>

Mansi nyelv?

Hurem né vituel huligel husz hul pugi.
Három nő a vízből hálóval húsz halat fog.

Huremszáthusz hulachszäm ampem viten äli.
Háromszázhúsz hollószemű ebem vízen él.

Pegte lau lasinen manl tou szilna.
Fekete ló lassan megy a tó szélén.
szepinho   Tue Jan 20, 2009 7:01 pm GMT
Finn vagyok, a Finnországban lakom

igazad van! A neved finn :-) én is tanàr vagyok és olaszorszagbam élek, nagy kis varosban, az Adriai Tengeren. Tudom, a finn hasonlìt a magyarra.
Sajnos, csak egy kicsit magyarul beszélek, tanultam de màr elfeledkeztem magyarròl. Szia olaszorszagbòl
virag   Thu Jan 22, 2009 6:57 pm GMT
senki magyarul beszél? :-)
olasz   Sun Jan 25, 2009 2:47 pm GMT
sziasztok! Hogy vagytok? én egy kicsit faràdt és szomorù vagyok, ma esik és nagyon hideg van az orszagban. Télen vagyunk és sajnos az idò nem tùl jòl! :-) Ebben a forumban egy paar buta emberek vannak! Hogyhogy itt ìrnak?? tàlan nagyon fiatal vannak vagy nem vannak értelmes :-)
Liz   Sun Jan 25, 2009 6:49 pm GMT
Sziasztok! Igen, ezen a fórumon elég sok a buta, agresszív és fórumbetyár "kobold" (vagy hogy lehet a "troll"-t magyarra fordítani?). Ez valószínűleg annak köszönhető, hogy nincs regisztrációs rendszer. Szerintem egyébként én vagyok az első ember a világon, aki a "fórumbetyár" szót használja, mivel tudomásom szerint nincs is ilyen szó. :-)

Érdekes, ez az első alkalom, hogy magyarul írok egy fórumon. Soha nem regisztráltam még magyar nyelvű fórumra, valahogy paranoiás leszek...Attól félek, hogy sérül az anonimitásom... :-)

Ha bármelyikőtök, aki nem magyar anyanyelvű, nem ért valamit abból, amit írtam, kérdezzen nyugodtan!
Guest   Sun Jan 25, 2009 7:09 pm GMT
Én ijedt vagyok a névtelenségedet kompromittálták.
Liz   Sun Jan 25, 2009 7:33 pm GMT
<<Én ijedt vagyok a névtelenségedet kompromittálták.>>

Hát, a tiédet biztos nem! :-)
szepinho   Mon Jan 26, 2009 1:11 pm GMT
Örülök hogy végre a magyarok irnak ezen a forum-on, most magyarul olvashatok :-)